Szkoła TenisKrakow

OBOZY TENISOWE

NAJBLIŻSZE WYJAZDY

sierpniowy obóz tenisowy

17-24 sierpnia 2024

Veli Lošinj – Chorwacja

Hotel Vitality Punta ****

wyjazd dla dorosłych i rodzin

imprezowe wakacje i tenis

trener personalny i 5 trenerów tenisa

zakończenie sezonu letniego

16 -23 września 2024

Veli Lošinj – Chorwacja

Hotel Vitality Punta ****

możliwość rezerwacji miejsca w pokoju 2os

wyjazd tylko dla dorosłych

hasło wyjazdu: integracja!

LADIES TENNIS CAMP

8 -11 sierpnia 2024

Beskidy, Polska

Hotel Beskidzki Raj ***

wyjazd dla kobiet

4 dni treningów

trenerka Iza Leśniak

GARDA TENNIS CAMP

05-12.10.2024

Garda, Włochy

Hotel Garden****

wyjazd dla rodzin i dorosłych

treningi tenisowe

opcja z dodatkowym przelotem

Obóz dla DZieci i Młodzieży

05-12.07.2024

Rytro, Polska

Hotel Perła Południa***

wyjazd dla dzieci i młodzieży

treningi tenisowe

treningi ogólnorozwojowe

ZAKOŃCZONY

TenisKrakow to doświadczony organizator wyjazdów tenisowych w Polsce i za granicą. Każdego roku organizujemy kilka obozów zarówno dla dorosłych z rodzinami jak i dzieci. Naszym flagowym obozem jest Wielka Tenisowa Majówka. Każdego roku zapraszamy dużą grupę sympatyków tenisa do Chorwacji, gdzie w sprawdzonym hotelu i na świetnie przygotowanych kortach prowadzimy zajęcia w parach i grupach. Na Chorwacji spotykamy się także w tradycyjnie już na obozach tenisowych w sierpniu i wrześniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów tenisowych dla dorosłych i rodzin.

obozy TENISOWE dla dzieci

Obozy tenisowe dla dzieci to doskonała opcja wakacyjnego wyjazdu. Zapewnia nie tylko dobrą zabawę ale także aktywne spędzenie czasu z rówieśnikami. Na naszych obozach dzieci mają zapewnione minimum 2 godziny treningu tenisa ziemnego oraz dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe. Poza czasem treningów mają oczywiście zorganizowany wolny oraz pełne wyżywienie. Dzieci znajdują się pod całodobową opiekę wychowawców.

Tygodniowy wyjazd daje możliwość spędzenia dłuższego czasu na korcie. Poprzez profesjonalne treningi mogą doskonalić swoje umiejętności tenisowe. Dodatkowo mają szansę skorzystania z dodatkowych atrakcji.

Nasze obozy zgłaszane są do kuratorium oświaty. Prowadzi je profesjonalna i sprawdzona kadra trenerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozu Rytro 2024.

obozy TENISOWE – FAQ

Co zabrać na obóz tenisowy?

Na obóz tenisowy w zależności od pory roku powinniśmy zabrać odpowiednie ubranie sportowe. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na obuwie do gry w tenisa. Przy częstych treningach dobre buty tenisowe to podstawa. Jeśli mamy swój sprzęt, oczywiście zabieramy go także. Jeśli nie organizatorzy zawsze mają na miejscu sprzęt, z którego można skorzystać.

Ile kosztuje obóz tenisowy?

Cena obozu tenisowego zależy od miejsca i pory roku. Dla przykładu obóz dla jednej osoby w maju na Chorwacji kosztował w sezonie 2024 około 4,000 zł za tygodniowy wyjazd. W sezonie letnim ten koszt będzie nieco wyższy. Warto dodać, że mowa tutaj o wyjeździe do 4-gwiazdkowego hotelu z wyżywieniem i dwoma treningami tenisa dziennie.

Ile czasu potrzeba, żeby nauczyć się grać w tenisa?

Przy treningach raz w tygodniu potrzeba około roku, aby zacząć przyzwoicie odbijać. Naukę zdecydowanie przyśpiesza wyjazd na obóz tenisowy. Przy większej intensywności treningów w krótkim czasie zdecydowanie łatwiej i szybciej przyswaja się podstawy tenisa.