Szkoła TenisKrakow

Cennik

Cennik LEKCJI TENISa

Indywidualny

105 zł

+ opłata za kort

2-osobowy

60 zł/osoba

+ opłata za kort

3-osobowy

76 zł/osoba

kort wliczony

4-osobowy

61 zł/osoba

kort wliczony

Lekcje tenisa – Szczegóły

__________

TRENING INDYWIDUALNY

Trening indywidualny dostępny jest dla naszych klinetów w cenie 105 PLN + opłata za kort. W sezonie letnim cena kortów waha się w granicach 40 – 75 PLN, w zależności od pory dnia i wybranych kortów. W sezonie zimowym cena kortów wzrasta do kwoty 90-110 PLN.

__________

TRENING 2-OSOBOWY

Tening dwuosobowy dostępny jest w cenie 60 PLN za osobę + opłata za kort. Podobnie jak w przypadku lekcji indywidualnych cena kortów w sezonie letnim wynosi od 40 PLN do 75 PLN do podziału między grających. W sezonie zimowym cena wrazsta do 90-110 zł do podziału na dwie osoby.

__________

TRENING GRUPOWY 3-OSOBOWY

Koszt treningu grupowego to 76 PLN za osobę. Trening w grupie 3-osobowej różni się tym, że opłata za korty wpliczona jest już w cenę treningu. W przypadku gry na hali KSOS opłata za osobę wynosi 78 PLN.

Opłaty pobierane z góry za miesiąc, szczegóły w REGULAMINIE.

__________

TRENING GRUPOWY 4-OSOBOWY

W przypadku treningu w grupie 4-osobowej opłata za osobę to 61 PLN. Kort jest już wliczony w cenę treningu. W przypadku gry na hali KSOS opłata za osobę wynosi 63 PLN.

Opłaty pobierane z góry za miesiąc, szczegóły w REGULAMINIE.

______

Wszystkie ceny podane za 1h treningu, za 1 osobę. Wysokość miesięcznych opłat zależy od ilości godzin przypadających na dany miesiąc. Szczegóły opłaty widoczne są za pośrednictwem naszej aplikacji activenow. W przypadku zapisu na pojedyncze treningi grupowe doliczamy opłatę w wysokości 4 PLN.