WRZEŚNIOWY OBÓZ TENISOWY
tylko dla dorosłych
16-23.09.2023

Wrześniowy Obóz Tenisowy to obóz przeznaczony tylko dla osób dorosłych (18+).

W programie obozu każdego dnia trening motoryczny i ogólnorozwojowy, 2 treningi tenisa oraz dla chętnych mecze treningowe.

Na obóz możecie jechać jako bardzo zaawansowani, średnio zaawansowani lub zupełnie początkujący. Zawsze traficie do właściwej pod względem poziomu grupy i do właściwego instruktora.

Vitality Hotel Punta****

___

Hotel  jest położony w malowniczej miejscowości Veli Lošinj, która została uznana za uzdrowiskową ze względu na leczniczy klimat. Hotel jest otoczony stuletnim lasem sosnowym i znajduje się zaledwie 50 metrów od błyszczącego Adriatyku. Wnętrza mają bardzo nowoczesny i elegancki wystrój. Ranking hotelu na portalu

booking.com to 9,1/10.

Ten hotel to oaza relaksu, odnowy i dobrego samopoczucia. Każdy kto odwiedził go chociaż raz wraca do niego z utęsknieniem.

Więcej informacji o Vitality Hotel Punta****

➞ Zobacz lokalizację hotelu w Google Earth

Cennik hotelu z wyżywieniem


___

Standard Park Side (miejsce w pokoju 2-osobowym) od strony parku
2940PLN
Standard Park Side (pokój dla: 1 osoby) od strony parku
3570PLN
Standard Park Side (pokój dla: 2 osób) od strony parku5250 PLN
Standard Sea Side (pokój dla: 2 osób) od strony morza5838 PLN

Cennik programów tenisowych

___

*2h trening może odbyć się 2h ciągiem lub 1h rano i 1h po południu.

Dwuosobowy – 2h dziennie, 2 osoby + instruktor1500 PLN
Grupowy – 2h dziennie, 4 osoby + instruktor 950 PLN
*Grupowy – 2h dziennie, 3 osoby + instruktor1150 PLN

______

*Trening grupowy 3-osobowy może wystapić w przypadku braku możliwości skonfigurowania treningu 2 lub 4-osobowego

___

Nowość w ofercie

___

Pakiet treningów personalnych 1h dziennie – Trening motoryczny, rozciąganie, ćwiczenia pomagające poruszać się na korcie, wzmocnienie mięśni i organizmu przed treningiem tenisa – 1500 PLN


Rezerwacja miejsc

___

Rezerwacja miejsc pod numerem  505 53 00 53 lub teniskrakow2@icloud.com

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki 1500 PLN za pokój. Bezkosztowa rezygnacja do dnia 23.08.2023r.

Dane do wpłaty:
Teniskraków Maciej Nowacki  ul. Bandurskiego 24, 31-515 Kraków
mBank  89 1140 2004 0000 3402 6126 6610

______

Hotel – co zawiera cena

7 noclegów w hotelu w Vitality Hotel Punta **** pokoje z klimatyzacją i wifi; bogate śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, specjalności kuchni śródziemnomorskiej i chorwackiej, dania wegetariańskie i wegańskie, dania makrobiotyczne, specjalne dania bezglutenowe, specjalne dania dla cierpiących na alergie (konieczne wcześniejsze zamówienie); korzystanie z sali fitness i siłowni – z widokiem na morze i baseny; korzystanie ze różnorodnego programu zajęć fitness oferowanego przez hotel; wstęp z Welness Center AURA Botanic Spa (zabiegi płatne wg. cennika hotelu); wstęp na wewnętrzne i zewnętrzne baseny z podgrzewaną wodą morską oraz saun.

Zakwaterowanie

Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizję satelitarną, suszarkę, sejf, mini-bar. Goście mają do dyspozycji zestaw naturalnych kosmetyków (bez sztucznych dodatków), szlafrok, pantofle, ręczniki i torby plażowe.

Ceny NIE zawierają lokalnego podatku miejskiego (city tax) – 1,59 EUR os/za noc oraz podatku rejestracyjnego 4 EUR os/jednorazowo, TFG i TFP po 5zł/os , Ubezpieczenie KL i NNW 0,35 EUR os/ za dzień

Treningi tenisa

Plan treningów jest układany zgodnie z kolejnością zgłoszonych osób. Opłaty za treningi są stałe i nie podlegają zwrotowi w razie opadów deszczu lub nieobecności.

Plaża Vitality Hotel Punta ****

Piękna, nagrodzona błękitną flagą plaża – kamienista i skalista, z leżakami, parasolkami i prysznicami. Błękitna flaga przyznawana jest co roku kapieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

Korty tenisowe

Korty tenisowe, atrakcyjnie zacienione dzięki rosnącym wokół nich sosnom tworzą przyjemną aurę do gry w tenisa na świeżym  powietrzu. Do dyspozycji uczestników obozu tenisowego jest 10 kortów z mączki ceglanej oraz 4 korty z nawierzchnią twardą.

[ngg src=”galleries” ids=”47,48″ display=”basic_thumbnail”]